Преображення Господнє

Преображення Господнє19 серпня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в храмі на честь Преображення Господнього в Солом’янському благочинні столиці.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Васильківський Миколай, настоятель храму протоієрей Сергій Дегтярьов, клірики храму та духовенство Києва та гості у священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Божественною Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

На завершення Літургії митрополит Антоній звершив освячення винограду нового врожаю та інших плодів.

ФОТО: