Новини єпархії

БОРИСПІЛЬ. Вихованці недільної школи кафедрального собору відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України

БОРИСПІЛЬ. Вихованці недільної школи кафедрального собору відвідали Національний музей народної архітектури та побуту УкраїниЗ благословення настоятеля кафедрального собору честь Покрови Божої Матері м.Бориспіль протоієрея Олександра Бондара після успішного проведення Покровської ярмарки, для вихованців недільної школи була організована поїздка до Національного музею народної архітектури та побуту України біля с. Пирогів.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі19 жовтня 2020 року в день пам'яті святого апостола Фоми керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі на Закарпатті.

Детальніше...

Неділя 19-та після П’ятидесятниці

Неділя 19-та після П’ятидесятниці18 жовтня 2020 року у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва у Феофанії.

Детальніше...

Сімейний відділ провів єпархіальний футбольний турнір

Сімейний відділ провів єпархіальний футбольний турнірЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, 14 жовтня 2020 року в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, сімейним відділом Бориспільської єпархії було організовано "Покровський футбольний турнір". 

Детальніше...

БОРИСПІЛЬ. Вихованці недільної школи кафедрального собору організували Покровську ярмарку

БОРИСПІЛЬ. Вихованці недільної школи кафедрального собору організували Покровську ярмарку11 жовтня 2020 року, після закінчення Божественної Літургії вихованці недільної школи кафедрального собору на честь Покрову Богородиці м.Бориспіль організували Покровську ярмарку та пригостили всіх бажаючих солодкими гостинцями.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль14 жовтня 2020 року, в день престольного свята Покрови Пресвятої Богородиці, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах спочивають

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах спочивають11 жовтня 2020 року, у Неділю 18 після П’ятидесятниці та день свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах спочивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму на честь апостола Іоанна Богослова в Міжнародній школі «Одеса»

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму на честь апостола Іоанна Богослова в Міжнародній школі «Одеса» 9 жовтня 2020 року, у день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив освячення храму на честь святого апостола Іоанна в Одесі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Єпископ Преяслав-Хмельницький Діонісій очолив святкування престольного свята в храмі апостола Іоанна Богослова м. Бровари

Єпископ Преяслав-Хмельницький Діонісій очолив святкування престольного свята в храмі апостола Іоанна Богослова м. Бровари9 жовтня 2020 року, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова з благословення Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія секретар Бориспільської єпархії єпископ Преяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари.

Детальніше...

Митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в Покровському храмі та освятив каплицю в селищі Велика Димерка

Митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в Покровському храмі та освятив каплицю в селищі Велика Димерка8 жовтня 2020 року, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Покровському храмі смт Велика Димерка Броварського району.

Детальніше...

Сторінка 1 із 325

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Останні новини