Новини єпархії

У Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника України

У Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника України27 червня 2022 року священники Броварського району провели в останню путь та відслужили чин похорону над загиблим воїном Дмитром Бакоцьким.

Детальніше...

День Небесного покровителя Предстоятеля УПЦ

День Небесного покровителя Предстоятеля УПЦ25 червня 2022 року, у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння.

БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. 23 червня 2022 року у день пам'яті святителя Іоанна, митрополита Тобольського, у Свято-Димитрівському храмі села Садове була звершена соборна Божественна Літургія. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму протоієрея Валерія Повха та духовенства благочиння. 

Детальніше...

Ще одна православна громада Переяслава підтвердила свою вірність Українській Православній Церкві

Ще одна православна громада Переяслава підтвердила свою вірність Українській Православній Церкві 23 червня 2022 року прибічники «ПЦУ» та представники міської влади Переяслава знову влаштували провокацію у місті. Цього разу їхньою метою було захоплення Успенського собору, який належить релігійній громаді Української Православної Церкви.

Детальніше...

Відбулося засідання Ставленицької комісії

Відбулося засідання Ставленицької комісії 23 червня 2022 року з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого Бориспільською єпархією, відбулося засідання Ставленицької комісії.

Детальніше...

Відбулося засідання Ставленицької комісії

Відбулося засідання Ставленицької комісії 23 червня 2022 року з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого Бориспільською єпархією, відбулося засідання Ставленицької комісії.

Детальніше...

Православна громада Переяслава підтвердила свою вірність УПЦ на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Православна громада Переяслава підтвердила свою вірність УПЦ на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.22 червня 2022 року прибічники «ПЦУ» разом з представниками міської влади влаштували провокацію в місті Переяслав на Київщині з метою заволодіти Свято-Троїцьким храмом Української Православної Церкви. Проте релігійна громада рішуче відкинула всі пропозиції зрадити канонічній Церкві та перейти в розкол.

Детальніше...

У День скорботи та вшанування жертв Другої світової війни духовенство Березанського благочиння звершило заупокійне богослужіння на меморіалі "Баришівський котел".

 У День скорботи та вшанування жертв Другої світової війни духовенство Березанського благочиння звершило заупокійне богослужіння на меморіалі 22 червня 2022 року у День скорботи та вшанування жертв Другої світової війни на меморіалі "Баришівський котел", що знаходиться у селі Борщів, відбулося заупокійне богослужіння за спочилими захисниками України та всіма полеглими у Другій світовій війні.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.

БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.19 червня цього року у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані Божественну Літургію звершив настоятель архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні ієродиякона Никона (Згурського).

Детальніше...

Митрополит Антоній проінформував ієрархів та Предстоятелів Помісних Церков про поточну церковну ситуацію в Бориспільській єпархії

Митрополит Антоній проінформував ієрархів та Предстоятелів Помісних Церков про поточну церковну ситуацію в Бориспільській єпархії 20-21 червня 2022 року Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній направив листи до Предстоятелів та ієрархів низки Помісних Православних Церков, де проінформував про останні події в Бориспільській єпархії та загалом в Україні.

Детальніше...

Сторінка 1 із 374

July 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини