Новини єпархії

Викладачі Недільних шкіл храму Нерукотворного образу та храму пророка Іллі влаштували для вихованців насичений пізнавальний день на свіжому повітрі

Викладачі Недільних шкіл храму Нерукотворного образу та храму пророка Іллі влаштували для вихованців насичений пізнавальний день на свіжому повітрі9 серпня 2020 року в Неділю 9-ту після Трійці, в день пам’яті свт. Великомученика і цілителя Пантелеімона, викладачі Недільних шкіл храму Нерукотворного образу та храму пророка Іллі ієрей Тарас Степанюк та матушка Олена Степанюк, влаштували для вихованців насичений пізнавальний день на свіжому повітрі.

Детальніше...

День пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона

День пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона9 серпня 2020 року, в день пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі.

Детальніше...

ПЕРЕЯСЛАВ. Парафія святих страстотерпців Бориса та Гліба відмітила своє престольне свято

ПЕРЕЯСЛАВ. Парафія святих страстотерпців Бориса та Гліба відмітила своє престольне свято6 серпня 2020 р. парафія святих страстотерпців Бориса та Гліба м.Переяслав Першого Переяслав-Хмельницького благочиння Бориспільської єпархії відмітила своє престольне свято.

Детальніше...

Єпископ Згурівський Амвросій очолив престольне свято в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці міста Бориспіль

Єпископ Згурівський Амвросій очолив престольне свято в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці міста Бориспіль6 серпня 2020 року, в день пам’яті святих благовірних князів Бориса та Гліба, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському Кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба міста Вишгород

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба міста Вишгород6 серпня 2020 року, в день пам`яті святих страстотерпців Бориса і Гліба Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба м. Вишгород.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі5 серпня 2020 року, в свято Почаївської ікони Божої Матері керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в чоловічому Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі Київської області.

Детальніше...

Неділя 8-ма після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі

Неділя 8-ма після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі2 серпня 2020 року, у Неділю 8-му після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше...

День пам’яті преподобного Серафима Саровського

День пам’яті преподобного Серафима Саровського1 серпня 2020 року, в день пам’яті прп. Серафима Саровського Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Феофанії. 

Детальніше...

Благочинний Березанського округу взяв участь у круглому столі до Дня хрещення Київської Русі

Благочинний Березанського округу взяв участь у круглому столі до Дня хрещення Київської Русі24 липня 2020 року у день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги в Березанській бібліотеці для дорослих в обмежених умовах карантину при дотриманні всіх відповідних вимог і правил, відбулась зустріч із благочинним Березанського округу Бориспільської єпархії архімандритом Назарієм (Омеляненком).

Детальніше...

День пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира

День пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира28 липня 2020 року, в день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди свята Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Сторінка 1 із 319

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Останні новини