Новини єпархії

Свято Богоявлення, Хрещення Господнє

Свято Богоявлення, Хрещення Господнє19 січня 2021 року, у свято Богоявлення, Хрещення Господа Ісуса Христа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антонійочолив Божественну літургію в соборі на честь Покрова Божої Матері, що на Оболоні в місті Києві.

Детальніше...

Навечір’я Богоявлення

Навечір’я Богоявлення18 січня 2021 року, у Навечір’я Богоявлення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та чин великого освячення води у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Неділя перед Богоявленням

Неділя перед Богоявленням17 січня 2021 року, в Неділю перед Богоявленням, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському жіночому монастирі в с. Чумалево Закарпатської області.

Детальніше...

День пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього

День пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього14 січня 2021 року, в день пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському жіночому монастирі в с. Чумалево Закарпатської області.

Детальніше...

Як Різдво Христове святкує Бориспільська єпархія (оновлено)

Як Різдво Христове святкує Бориспільська єпархія (оновлено)Як Різдво Христове свякували парафії Бориспільської єпархії дивіться у репортажі.

Детальніше...

Неділя після Різдва Христового

Неділя після Різдва Христового10 січня 2021 року, у Неділю після Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

День пам’яті преподобного Воніфатія Київського

День пам’яті преподобного Воніфатія Київського9 січня 2021 року, у суботу після Різдва Христового, день пам’яті преподобного Воніфатія Київського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі столиці (Феофанія), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в кафедральному соборі Борисполя

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в кафедральному соборі Борисполя8 січня 2021 року, у день Собору Пресвятої Богородиці, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Свято Різдва Христового

Свято Різдва Христового7 січня 2021 року, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Навечір’я Різдва Христового

Навечір’я Різдва Христового6 січня 2021 року, у день Навечір’я Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Сторінка 1 із 332

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31