Новини єпархії

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу "Феміда"

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу 20 березня 2017 року настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня Броварського району ієрей Максим Молотков відвідав засідання любительського клубу "Феміда", що проходило у методично-бібліографічному відділі Броварської центральної районної бібліотеки.

Детальніше...

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочиння

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочинняСьогодні, 21 березня 2017 року, з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця відбулася традиційна великопісна спільна сповідь і соборне служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів духовенством 2-го Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Очолив Божественну Літургію благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з духовенством благочиння.

Після звершення Літургії, відбулося обговорення нагальних питань з життя парафій. Благочинний протоієрей Олександр Стасів довів до відома духовенства інформацію щодо обов’язкової перереєстрації статутів парафій, необхідності наявності у належному стані у всіх парафіях документів на право володіння чи користування земельними ділянками і церковними будовами, документації з ведення обліку.

 У черговий раз було звернуто увагу на проведення просвітницької роботи серед молоді, у навчальних закладах, обов’язкової організації  і функціонування Недільних шкіл для дітей і дорослих, організації проектів соціального служіння з допомоги потребуючим людям.  

ВИШГОРОД. Архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»

ВИШГОРОД. Архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»З благословення високопреосвященнішого Бориспільського Антонія і митрополита Броварського, 19 березня 2017 року, в рамках програми єпархіальних катехізаторських курсів Вишгородського благочиння архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»

Детальніше...

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогою

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогоюНастоятель Свято-Успенської парафії села Морозівка Баришівського району протоієрей Миколай Брега, спільно з братією Києво-Печерської Лаври відвідали з благодійною допомогою малозабеспечених, багатодітних та інвалідів парафії.
Община надала нужденним допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу та дитячих іграшок. Люди вкотре тепло та вдячно зустрічали батюшку, адже це вже не перший подібний візит. Також священники дарували іконки на згадку про зустріч.

Детальніше...

БРОВАРИ. Відбулася спільна сповідь духовенства Броварського району

БРОВАРИ. Відбулася спільна сповідь духовенства Броварського району20 березня 2017 року у Свято-Троїцькому храмі міста Броварів з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь. Після особливих молитв сповідь священиків прийняв духівник району протоієрей Василій Возний.

Детальніше...

ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храмі

ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храміУвечері, 19 березня, в 3-у неділю  Великого Посту, благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій звершив акафіст Страстям Христовим в храмі Покрови Божої Матері с. Лемешівка у співслужінні духівника Яготинського округу протоієрея Сергія Кисильова, настоятеля Покровського храму протоієрея Георгія Бойко та настоятеля Миколаївської парафії протоієрея Ігоря Фурс.

Детальніше...

Неділя 3-тя Великого Посту, Хрестопоклонна

Неділя 3-тя Великого Посту, Хрестопоклонна19 березня, в Хрестопоклонну неділю, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив Божественну літургію в Кирилівському монастирі столиці.

Детальніше...

Канун 3-ої седмиці Великого посту, Хрестопоклонної

Канун 3-ої седмиці Великого посту, Хрестопоклонної18 березня, напередодні Хрестопоклонної неділі, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Всенічне бдіння у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Батьківська поминальна Субота 3-ї седмиці Великого Посту

Батьківська поминальна Субота 3-ї седмиці Великого Посту18 березня, в батьківську поминальну суботу третьої седмиці Великого Посту, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте» Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Напередодні батьківської суботи 3-ї седмиці Великого посту митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив парастас

Напередодні батьківської суботи 3-ї седмиці Великого посту митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив парастасУвечері 17 березня, напередодні дня поминання покійних третьої седмиці Великого посту, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив парастас в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте» Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Сторінка 1 із 175

March 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Останні новини