Новини єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив таїнство вінчання

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив таїнство вінчання18 листопада, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у Академічному храмі КДАіС звершив таїнство вінчання над іподияконом Миколаєм та Тетяною.

Детальніше...

Відбулася зустріч духовенства Другого Вишгородського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

Відбулася зустріч духовенства Другого Вишгородського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації10 листопада 2019 року по благословенню Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського була проведена зустріч духовенства другого Вишгородського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Олександром Стасівим з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації протоієреєм Павлом Рафальським.

Мета цієї зустрічі – ознайомлення духовенства благочиння з останніми документами, щодо навчання дорослих парафіян і дітей основам православного віровчення, релігійного виховання дітей. Це – «Положення про діяльність недільних шкіл (для дітей) Української Православної Церкви», а також Стандарт навчально-виховної діяльності, який реалізується в недільних школах для дітей  Української Православної Церкви».

Протоієрей Павло Рафальський детально пояснив, як застосовувати норми цих документів на парафіях різного рівня (місцевих, сільських), як організувати недільні групи і недільні школи. Він поділився досвідом роботи таких утворень в Єпархії.

На цих зборах було вибрано помічника благочинного для координації просвітницької роботи в межах благочиння, та участі у семінарах на тематику релігійного виховання діточок.

Протоієрей Павло Рафальський передав духовенству навчальні посібники «Уроки Закону Божого» у двох частинах, які були придбані безпосередньо Митрополитом Антонієм, а також надав інші посібники, та назви православних сайтів нашої країни, де можна почерпнути масу корисної інформації для роботи у напрямку релігійного виховання дітей на парафіях благочиння.

ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської Ікони Богородиці

ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської Ікони Богородиці04 листопада 2019р. була звершена Божественна Літургія на Престольне свято Храму на честь Казанської ікони Божої Матері у с. Вища Дубечня Другого Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ. Літургію звершив благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з настоятелем храму ієреєм Володимиром Бабчій і духовенством благочиння.

У цей день прибуло до Храму багато гостей і паломників з інших храмів.

Окрім цього, у цей день відбулася ще одна подія на території будівництва нового храму с. Вища Дубечня, а саме – освячення куполів нового храму села, який знаходиться у стадії будівництва.

Хочеться щиро побажати Божої допомоги ієрею Володимиру і його пастві у зведені найголовнішої споруди цього селища – Храму Божого!

 

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив чин освячення столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив чин освячення столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського17 листопада 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив чин освячення столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського Солом’янського благочиння міста Києва.

Детальніше...

Відбулася зустріч духовенства Першого Бориспільського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

Відбулася зустріч духовенства Першого Бориспільського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації14 листопада 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією, у Борисполі відбулася зустріч духовенства Першого Бориспільського благочиння з керівником єпархіального Відділу релігійної освіти та катехизації протоієреєем Павлом Рафальським.

Детальніше...

Представники єпархії взяли участь у конференції Місії Синодального відділу у справах сім`ї

Представники єпархії взяли участь у конференції Місії Синодального відділу у справах сім`ї12-13 листопада 2019 року пройшла конференції Місії Синодального відділу у справах сім`ї. Участь у з`їзді взяли голови єпархіальних відділів Української Православної Церкви. Бориспільську єпархію представляв керівник сімейного відділу протоієрей Іоанн Омельчук та клірик єпархії протодиякон Олександр Коротун. 

Детальніше...

Митрополит Антоній взяв участь у чині освячення наріжного каменю для монастиря в Бенатині

Митрополит Антоній взяв участь у чині освячення наріжного каменю для монастиря в Бенатині10 листопада 2019 року, в рамках візиту до Словаччини, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом Архієпископом Цетинським, митрополитом Чорногорським і Приморським Амфілохієм та архієпископом Михалівським і Кошицьким Георгієм взяв участь у чині освячення наріжного каменю для монастиря на честь свт. Василія Острожського в Бенатині.

Детальніше...

Митрополит Антоній взяв участь у Божественній Літургії в кафедральному соборі святого Іоана Милостивого в місті Кошице

Митрополит Антоній взяв участь у Божественній Літургії в кафедральному соборі святого Іоана Милостивого в місті Кошице10 листопада 2019 року, в рамках святкування 1400-ліття з блаженної кончини святого Іоана Милостивого, Керуючий Справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Божественній Літургії в кафедральному соборі святого Іоана Милостивого в місті Кошице.

Детальніше...

Розпочався візит Керуючого справами УПЦ, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія до Словаччини

Розпочався візит Керуючого справами УПЦ, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія до Словаччини9 листопада 2019 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення архієпископа Михалівсько-Кошицького Георгія, розпочався візит Керуючого справами УПЦ, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія до Словаччини.

Детальніше...

Відбулося засідання єпархіальної Ставленицької комісії

Відбулося засідання єпархіальної Ставленицької комісіїЗ благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого Бориспільською єпархією, відбулося засідання Ставленицької комісії  у складі: єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій (Пилипчук), єпископ Згурівський Амвросій, протоієрей Сергій Пилипчук, протоієрей Димитрій Денисенко.

Детальніше...

Сторінка 1 із 287

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Останні новини