Новини єпархії

Відбулася сповідь духовенства Баришівського благочиння

Відбулася сповідь духовенства Баришівського благочиння15 квітня 2021 року, у четвер четвертої неділі Великого посту який іменують «Маріїним стоянням» була звершена традиційна сповідь духовенства Баришівського благочиння, яку очолив духівник благочиння протоієрей Михаїл Макеєв.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Покровському храмі села Поділля

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Покровському храмі села Поділля14 квітня 2021 року у середу 5-ої седмиці Великого посту Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі села Поділля. 

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння утрені з читанням Великого Канону преподобного Андрія Критського

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння утрені з читанням Великого Канону преподобного Андрія КритськогоУвечері, у середу п’ятої седмиці Великого посту, 14 квітня 2021 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена утреня з читанням повного Великого Канону преподобного Андрія Критського. Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Детальніше...

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям ХристовимУвечері, 11 квітня 2021 року, в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці м. Бориспіль, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Вечірню та Пасію з акафістом Страстям Христовим.

Детальніше...

Четверта неділя Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника

Четверта неділя Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника11 квітня 2021 року, в четверту неділю Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Покровському кафедральному cоборі м.Бориспіль.

Детальніше...

Відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь

Відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь9 квітня 2021 року у Свято-Троїцькому храмі міста Броварів з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь.

Детальніше...

Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці7 квітня 2021 року, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у домовому Свято-Троїцькому храмі при резиденції Предстоятеля у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Прес-конференція з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм

Прес-конференція з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм8 квітня 2021 року в Києво-Печерській Лаврі відбулася прес-конференція з Керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм для центральних ЗМІ.

Детальніше...

Єпископ Амвросій звершив святкове богослужіння з нагоди 20-ти ліття Благовіщенського храму в Березані

Єпископ Амвросій звершив святкове богослужіння з нагоди 20-ти ліття Благовіщенського храму в Березані7 квітня 2021 року у день Благовіщення Пресвятої Богородиці в однойменному храмі міста Березані з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, святкову Божественну Літургію очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій.

Детальніше...

Неділя третього тижня Великого посту, Хрестопоклонна

Неділя третього тижня Великого посту, Хрестопоклонна4 квітня 2021 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Божественну літургію в столичному монастирі на честь святителів Кирила і Афанасія Олександрійських.

Детальніше...

Сторінка 1 із 338

April 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Останні новини