Преполовення П’ятидесятниці

Преполовення П’ятидесятниціУ свято Преполовення П’ятидесятниці, 13 травня 2020 року, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання за позбавлення від коронавірусної хвороби та за здоров’я лікарів.

На заупокійній єктенії були пом’януті імена усіх спочилих священнослужителів, які померли від COVID-19.

Наприкінці богослужіння митрополит Антоній привітав присутніх зі святом та закликав Боже благословення