Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі30 жовтня 2018 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Херсонський і Таврійський Іоан, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, намісник монастиря єпископ Ворзельський Ісаакій, єпископ Макарівський Гедеон, духовенство столиці та братія монастиря у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до багатотисячної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні богослужіння митрополит Антоній відслужив заупокійну літію за монахинею Аліпією.