Митрополит Антоній взяв участь у чині відспівування настоятельки Свято-Вознесенського Флорівського монастиря столиці ігумені Антонії (Фількіної)18 квітня 2018 року, після Божественної Літургії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин відспівування настоятельки Свято-Вознесенського Флорівського монастиря столиці ігумені Антонії (Фількіної).

За чином відспівування Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Фастівський Даміан та єпископ Золотоніський Іоанн.

За богослужінням також молилися настоятелька Свято-Покровського монастиря Києва ігуменя Калісфенія, настоятелька Свято-Пантелеймонівського монастиря у Феофанії ігуменя Єлисавета, настоятелька Архангело-Михайлівського жіночого монастиря у м. Одеса ігуменя Серафима, духовенство міста Києва та чисельні парафіяни Флорівської обителі.

Офіційний сайт УПЦ