Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у державних заходах з нагоди Дня соборності України

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у державних заходах з нагоди Дня соборності України22 січня 2018 року, у День соборності України, на запрошення Президента України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відвідав святковий захід у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Цього дня відзначається 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

На святковому заході були присутні Президент України Петро Порошенко з дружиною, представники влади, дипломатичного корпусу та релігійних організацій України.

Під час урочистостей Предстоятеля Української Православної Церкви супроводжували керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та голова Інформаційно-просвітницького відділу архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

Учасники зібрання переглянули екранізовану історію становлення української незалежності у супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України та Національної академічної заслуженої хорової капели «Думка».