Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого пророка Іллі в місті Бориспіль31 грудня 2017 року керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого пророка Іллі в місті Бориспіль.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Носач, настоятель храму протоієрей Андрій Олійник і духовенство єпархії.

Після євангельського читання владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом, а після літургії поздоровив парафіян із першим богослужінням у новому храмі.