Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди 5-річчя утворення Вознесенської єпархії4 вересня, в храмі Христа Спасителя м. Южноукраїнськ відбулися урочистості, присвячені п'ятиріччю утворення Вознесенської єпархії та архієрейської хіротонії Керуючого єпархією, єпископа Вознесенського і Первомайського Олексія.

З благословення Предстоятеля святкову Божественну літургію очолив Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор духовенство Київської, Вознесенської і Миколаївської єпархій.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до всіх, хто молиться зі словами проповіді.

Під час Божественної літургії були піднесені сугубі молитви за мир в Україні.

Митрополит Бориспольский и Броварской Антоний возглавил торжества по случаю 5-летия образования Вознесенской епархии.

КОМЕНТАРІ:

September 2017