Київські духовні школи привітали з Різдвом Христовим свого ректора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія7 січня, після Божественної літургії викладачі та студенти КДАіС привітали з Різдвом Христовим керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

Від імені викладацького активу і студентства зі словами привітань виступив перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик.

У свою чергу митрополит Антоній подякував отцю Сергію і всіх присутніх за теплі слова і вручив їм різдвяні подарунки.