Пам'ять преподобного Воніфатія Київського

Пам'ять преподобного Воніфатія Київського9 січня, в день пам'яті преподобного Воніфатія Київського, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеїмонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Білогородський Миколай, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство столиці.

Після читання Євангелія владика Антоній звернувся до віруючих з архіпастрирським словом.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим, а також подякував владиці Серафиму, ігумені Єлизаветі і сестрам за їхні труди в цій святій обителі.