Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

13 червня, напередодні 2-ї Неділі по П'ятидесятниці та випускного дня студентів і вихованців Київських духовних шкіл в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено урочисте Всенічне бдіння.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископ Ірпінський Климент, а також викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Завтра, у день випуску студентів та вихованців Київських духовних шкіл, в Успенському соборі Лаври буде звершена Божественна літургія, яку очолить Блаженніший Митрополит Онуфрій. По завершенні богослужіння в актовому залі Києво-Печерської Лаври відбудеться урочистий випускний акт.