Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ'я

1 березня, в Неділю Торжества Православ'я, Божественну літургію святителя Василія Великого в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній і духовенство обителі.

Богослужінню передував чин Торжества Православ'я, який звершив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

За Літургією владика Онуфрій рукоположив у пресвітера студента III курсу КДА диякона Іоанна Білинця, і в диякона студента IV курсу КДА Антона Забудського.