Митрополит Антоній взяв участь в урочистих заходах з нагоди 870-річчя освячення Свято-Успенського кафедрального собору в місті Каневі20 вересня 2014 в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Канева Черкаської єпархії було звершено Божественну літургію, приурочену до 870-річного ювілею храму.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У числі тих, хто співслужив Його Блаженству за літургією був керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

В цей же день біля підніжжя Чернечої гори, перед могилою поета Т.Г. Шевченка, була відслужена заупокійна літія.

Також митрополит Антоній відвідав пам'ятники преподобномученику Макарію Канівському та жертвам Другої Світової війни, де поклав квіти.

Сайт КДАіС