ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської Ікони Богородиці

ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської Ікони Богородиці04 листопада 2019р. була звершена Божественна Літургія на Престольне свято Храму на честь Казанської ікони Божої Матері у с. Вища Дубечня Другого Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ. Літургію звершив благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з настоятелем храму ієреєм Володимиром Бабчій і духовенством благочиння.

У цей день прибуло до Храму багато гостей і паломників з інших храмів.

Окрім цього, у цей день відбулася ще одна подія на території будівництва нового храму с. Вища Дубечня, а саме – освячення куполів нового храму села, який знаходиться у стадії будівництва.

Хочеться щиро побажати Божої допомоги ієрею Володимиру і його пастві у зведені найголовнішої споруди цього селища – Храму Божого!