У Березані відбувся Міжрегіональний Різдвяний фестиваль

У Березані відбувся Міжрегіональний Різдвяний фестиваль11 січня 2019 року у Березанському міському будинку культури відбувся Міжрегіональний Різдвяний фестиваль “Христос рождається!”.
Цьогорічний фестиваль ювілейний, оскільки вже п’ятий рік збирає хорові колективи, щоб колядками та віншуваннями прославити Новонародженого Богомладенця Христа. На початку, до присутніх звернувся благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко). Священик привітав усіх із великим святом Різдва Христового та побажав миру і любові в родинах, нашому місті та всій державі.

Розпочався концерт із вертепа, котрий підготували діти Березанського міського будинку культури. Цього року у фестивалі взяли участь колективи із Березанської школи мистецтв, Недрянського будинку культури, Баришівський аматорський хор “Родина”, хор Свято-Володимирівського храму села Дернівки Баришівського благочиння, Молодіжний та Кліросний хори Свято-Благовіщенсько храму міста Березань, святковий хор Свято-Троїцького храму села Недра та інші. Всі учасники отримали грамоти та дипломи фестивалю.