КНЯЖИЧІ. Недільна школа Спасо–Преображенського монастиря здійснила паломницьку поїздку до Києво-Печерської Лаври19 вересня Недільна школа при Спасо–Преображенському монастирі с. Княжичі здійснила паломницьку поїздку до Києво-Печерської Лаври. Паломницьку поїздку очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець).

Для дітей недільної школи, викладачів, а також для батьків, була проведена екскурсія по території Києво-Печерської Лаври, на якій всі присутні дізналися про історію Києво-Печерської Лаври, відвідали ближні та дальні печери де приклалися до мощів преподобних отців печерських, а також відвідали храми Києво–Печерської лаври.

В ході екскурсії дітей недільної школи особливо зацікавило життя та подвиги преподобних отців печерських. Після закінчення екскурсії дітей частували монастирським чаєм та випічкою у трапезній Лаври.