ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Священик благословив відкритий чемпіонат України з тріатлону

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Священик благословив відкритий чемпіонат України з тріатлонуВ місті Переяслав-Хмельницький у суботу 6 червня пройшов  відкритий чемпіонат України з тріатлону "Слов'янська хвиля 2015" у якому взяли участь близько сотні  спортсменів-тріатлоністів з Украіни, Россії, Білорусії та Сполучених Штатів Америки.Традиційно учасників змагань вітали хлібом-сіллю, з  привітальними слівами виступили  організатори змагань та  мер міста Переяслава-Хмельницького Тарас Костін. Розпочалися змагання з молебню на початок всякого доброго діла, який вже дев'ятий рік поспіль провів голова відділу архітектури та охороні церковних пам'яток настоятель храму  св. ап. Іоанна Богослова с. Строкова протоієрей Геннадій Невмитий.