ПРОЦІВ. У храмі молилися за припинення війни і настання миру на нашій землі

ПРОЦІВ. У храмі молилися за припинення війни і настання миру на нашій землі2 червня 2015 року, з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у Свято-Михайлівському храмі с. Проців, Другого Бориспіського благочиння була завершена урочиста Божественна Літургія. Традиційно, на третій день Св. Трійці віряни приїздять до храму Св. Архістратига Божого Михаіла, аби молитовно розділити радість свята.

Божественну Літургію очолив благочинний Другого Бориспільського округу, архім. Феогност ( Юраш ) якому співслужили духовенство Бориспільськоі та Київської єпархій. Під час Божественної Літургіі були піднесені особливі молитовні прохання за припинення війни і настання миру на нашій землі. Божественна Літургія завершилась хресною ходою до цілющого джерела від якого вірні християни отримують з Ласки Божої зцілення від своїх хвороб де було завершено чин малого освячення води.