ТАРАСІВКА. Вітання настоятеля храму протоієрея Володимира Прищепу з 60-річним ювілеєм27 січня 2015 р. духовенство Броварського району привітали клірика Бориспільської єпархії, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Тарасівки, протоієрея Володимира Прищепу з 60-річчям з Дня Народження. Божественну Літургію очолив благочинний Другого Броварського округу, протоієрей Іоанн Мисів.

Під час богослужіння духовенство разом із громадою молились за відновлення миру, відвернення війни, зупинення та недопущення надалі кровопролиття і братовбивства на теренах нашої Батьківщини.

В кінці богослужіння, благочинний привітав ювіляра та подякував йому за невтомні труди во славу Божу й наголосив: ”…ця велика парафіяльна громада, яка з Вашою допомогою зросла, укріпилась вірою та збагатилась любов'ю до Бога і є тим найбільшим вашим досягненням перед Богом. Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику.”