Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння

Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняЗ благословення Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварськаго, керуючого справами УПЦ, 20 грудня в Свято–Троїцькій церкві м. Переяслав–Хмельницький відбулися збори духовенства  Першого Переяслав–Хмельницького благочиння.

Благочинний архімандрит Ніл (Семенець) проінформував духовенство благочиння про порядок денний зібрання благочинних Бориспільської єпархії від 29.11.2013р. та ті питання, що розглядались на ньому. Були розглянуті питання  повсякденного життя парафій, визначені відповідальні за ведення роботи в благочинні: в школах, дитячих садочках та лікарнях.

Були розглянуті питання про підписку на церковні видання в тому числі на «Православну Церковну газету» для шкіл, лікарень та гімназії  м. Переяслав – Хмельницького та району.

Також були розглянуті проекти документів Міжсоборної присутності та рішення про відкриття катехізаторських курсів при благочинні. Духовенство привітало архімандрита Ніла з днем пам’яті  його небесного покровителя прп. Ніла (Столобенського) та 34 річчям ієрейської хіротонії.

Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння