Протоієрей Олександр Клименко взяв участь у фестивалі "ЖИВИ FEST 2018" (відео)

Протоієрей Олександр Клименко взяв участь у фестивалі 9 вересня 2018 року на Майдані Незалежності у місті Києві пройшов щорічний благодійний соціально-мистецький проект "ЖИВИ FEST 2018". Фестиваль спрямований на підтримку здорового патріотичного духу, єдності українців, підтримки всього того, що дає та захищає життя у всіх сферах суспільства.

У цьому році в рамках заходу протягом дня проводились масові заходи: спортсмени встановили національний рекорд - масові фітнес-тренування, на території фестивалю працював арт-простір «Сенс життя», фотовиставка, дитячі локації, організовувалися майстер-класи, флешмоб «Живи, танцюючи», а ввечері всіх чекала концертна программа вечірнього шоу «Святкуємо життя!».

Протоієрей Олександр Клименко взяв участь у фестивалі У концертній программі взяв участь клірик Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу «Церква і культура», переможець телевізійного шоу «Голос країни 2017» протоієрей Олександр Клименко. На початку виступу отець Олександр сказав: "Для того щоб померти варто бути безстрашним, але ще більше сили і мужності ми повинні мати для того, щоб жити. Сила в тому, щоб безстрашно жити, дякувати Богу за все і жити попри все." Також священик додав: "Я бажаю щоб кожен із нас носив всередині себе ту радість, яка переповнювала би його і, вириваючись назовні, наповнювала тих людей які живуть поруч з ним". Священик майстерно виконав пісню Святослава Вакарчука "Мить".

За словами організаторів, Живифест - це майданчик для громадських, благодійних та релігійних організацій, це можливість об'єднатися для вирішення соціальних і моральних викликів сучасного суспільства. Це свято, де створюється нова культура вільних, сильних і здорових громадян.

 
 

 

Останні новини