Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив чин наречення трьох новообраних у єпископи26 листопада 2022 року, у день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення у єпископи архімандритів Іларія (Гаврильця), Іакова (Галандзовського) та Іоанна (Терновецького).

Чин звершили у Свято-Троїцькому храмі Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря у Феофанії. У чині наречення також взяли участь намісник Київо-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк.

За уставною традицією архімандрити Іларій, Іаков та Іоанн звернулись до Предстоятеля зі словом при нареченні.