Про заборону Хресного ходу в Борисполі: народ ніхто не почув (+відео)

Про заборону Хресного ходу в Борисполі: народ ніхто не почув (+відео)На позачерговій сесії Бориспільської міської ради було прийнято рішення заборонити Хресний хід миру Української Православної Церкви через місто. Бориспільські депутати говорили: «ми не проти Хресного ходу, але так - треба». Про це повідомив секретар м.Києва Київської єпархії отець Віктор Іващук в ефірі телемарафону СПЖ по Всеукраїнському Хресному ході - 2016.

«Таке враження, що є влада, а є - народ. І, на жаль, ми бачимо, що народ ніхто не почув. Я спілкувався зі священиками, які були в сесійній залі і вони зі сльозами на очах говорили: за що боровся український народ? Невже це - цінності демократії? », - сказав священик.

«Але після голосування депутати підходили до людей - тому що там було близько 200 чоловік Бориспільської громади - і це тільки частина - всі не помістилися б в сесійній залі, і вони говорили: ми не проти Хресного ходу, але так треба», - підкреслив він.

Нагадаємо, СПЖ продовжує телемарафон, в якому журналіст В'ячеслав Піховшек обговорює зі священиками, політиками і мирянами Хресний хід, а також гострі церковні та соціальні питання.

 

 

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

 

 

Останні новини