Світле Христове Воскресіння

Світле Христове ВоскресінняУ ніч з 11 на 12 квітня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі звершено урочисте Великоднє богослужіння.

Перед початком богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій доставив благодатний вогонь у Києво-Печерську Лавру і роздав його віруючим.

Далі духовенство та віруючі пройшли хресним ходом навколо Успенського собору, після чого в Трапезному храмі була звершена Пасхальна заутреня і Божественна літургія святителя Іоанна Златоуста.

Великоднє богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій та Ірпінський Климент, а також духовенство обителі.

Після завершення пасхальної заутрені єпископ Ірпінський Климент зачитав Огласительне слово святителя Іоанна Златоуста.

За великоднім богослужінням молився Президент України Петро Порошенко з родиною.

Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення пасок.