РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 02.02.2015 № 0101 про вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан

Канцелярія Київської Митрополії Української Православної Церкви інформує, що 15 лютого 2015 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виповнюеться 26-та річниця виводу військ з Республіки Афганістан. 3 благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у всіх храмах єпархії необхідно звершити панахиди по загиблих та померлих учасниках бойових дій.

3 любов'ю у Христі

МИТРОПОЛИТ БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,