Свято-Михайлівський храм с. Світильне

Київська обл.,
Броварський р-н,
с. Світильне

Історія храму. Посеред села височіє гора з валами, на якій до 1962 року стояла старовинна дерев'яна козацька церква. Вона була зруйнована безбожною владою і жителями села Світильне.

В 1988 р. була відбудована невелика церква на сільському кладовищі, яка діє до цього часу.

Сучасний стан. За недільним богослужінням в церкві моляться 30-35 чоловік, а в святкові дні 40-50 чоловік. В храмі є три древні ікони із старої розваленої церкви. Дві з них написані на Афоні "Достойно єсть" та "Вмч. Пантелеімона". Також цінність для парафії має ікона Божої Матері "Іверська".

Як добратися. маршрутним автобусом "Київ-Світильне", "Київ-Кулаженці", "Київ-Михайлівка".

Настоятель храму ієрей Максим Молотков.

Свято-Михайлівський храм с. Світильне

Свято-Михайлівський храм с. СвітильнеСвято-Михайлівський храм с. Світильне

Свято-Михайлівський храм с. СвітильнеСвято-Михайлівський храм с. СвітильнеСвято-Михайлівський храм с. Світильне