Храм Різдва Богородиці села Рудня

Броварський р-н,
с. Рудня

Історія храму

Храм Різдва Богородиці села РудняХрам на честь Різдва Пресвятої Богородиці  спалено до війни. З 1938 р. по 1998 р. Богослужіння в селі Рудня не звершувались. В 1998 р. рішенням сільської ради було надано громаді села місце під будівництво церкви на якому раніше знаходився заготівельний магазин. Магазин розібрали і почали будувати церкву. Потім до цієї території була прикріплена земельна ділянка 0,14 га., яка раніше ні кім не використовувалась. В 2000 р. почались звершуватись постійні Богослужіння, заслугою яких стала регент, випускниця Чернігівського Духовного Училища. Освячення храму було звершено 1 серпня 2011 р. Преосвященішим Владикою Феодосієм  єпископом Броварським. При храмі існує недільна школа. Кожну неділю після служби обща трапеза для всіх прихожан.