Храм Успіння Божої Матері села Погреби

Адреса храму:
Київська обл., Броварський р-н,
с. Погреби, вул. Соборна, 11

Стара дерев'яна церква була перенесена з сусіднього села Зазим'я, але вона простояла до приходу більшовиків.

У 1991 році митрополитом Київським і всієї України затверджено статут релігійної громади на честь Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви. На початку громада молилася у пристосованій для богослужіння старенькій хатинці. Одночасно почалося будівництво нового храму.

У 1993 році настоятелем релігійної громади призначено священика Ігоря Баглея, під керівництвом якого будівництво нового цегляного храму було завершено у 1994 році. У цьому ж році освячення храму звершив благочинний Броварського району протоієрей Василій Возний.

прот. Ігор Баглей

Храм Успіння Божої Матері