Храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Нові Петрівці

Храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Нові ПетрівціНастоятель: протоієрей Димитрій Черкашин

Адреса храму:
Київська обл. Вишгородський р-н,
с. Нові Петрівці,
Державний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»

Історична довідка про місцевість і храм

Храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Нові ПетрівціСело Нові Петрівці в історії відомо з давніх часів. Воно займає центральну частину Придніпровської височини, яка починається від міста Вишгорода і закінчується в селі Старі Петрівці.
Історія поселення нерозривно пов'язана історією Межигірського монастиря, заснованого в 10 столітті грецькими ченцями.
Київською владою тодішні петровські селяни були прикріплені до Межигірському монастирю. Вони виснажливо працювали на монастирських землях і в маєтках, щоб заробити на життя.
Розквіт села припадає на першу половину XVII століття. Саме в цей час запорізькі козаки зробили Межигірський монастир своїм козацьким монастирем. Перебудовувався і багатів монастир, а селяни отримували більше роботи і більше заробітку. Життя села налагоджувалося.
Храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Нові Петрівці20 березня 1945 на околиці села був створений музей-заповідник «Битва за Київ». З 19 року музей-заповідник має статус державного.

У травні 2010 року на території музею почалося будівництво храму на честь вмч. Георгія Побідоносця. Який побудований в грудні 2010 року на території Державного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році». Освячена Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром 17.12.2010 року

Церква невелика - нагадує каплицю. На території храму є поклонний хрест.

Храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Нові ПетрівціПрестольні свята: 6 травня - пам'ять вмч. Гергія Побідоносця.

Як дістатися: Від автостанції «Полісся» (пл.. Шевченко) - маршрутне таксі до с. Нові Петрівці до зупинки «Музей»

Богослужіння відбувається щотижня у неділю, а також у святкові дні. Божественна Літургія - 9-00

Настоятель храму ієрей Микола Образ народився в сім'ї робітників у с. Верхня Яблунька, Туровського району, Львівської області.
У 2010 році закінчив Київську духовну семінарію, навчається в Київській духовній академії.
Висвячений в сан диякона 13.02.2011 року, в сан ієрея - 23.04.2011 року.
З квітня 2011 року з благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира указом призначений настоятелем храму на честь вмч. Георгія Побідоносця в с. Нові Петрівці.

Тезоіменінство - 19.12-святителя Миколая