Священник УПЦ здав свою кров для українців.

Священик Бориспільскої Епархії УПЦ прийняв участь у заході  зі здачі донорської крові у КНП «Київський міський центр крові»

Протоієрей Віталій Мазурков служить у Храмі на честь Святителя Миколая с. Жукін Другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Побачивши у засобах інформації звернення медичних закладів про допомогу українським воїнам, отець Віталій прийняв участь у цьому заході і здав свою кров 30 серпня 2022р. у КНП «Київський міський центр крові».

о. Віталій запрошує і інших священнослужителів УПЦ прийняти участь у здачі крові для спасіння життів хворих українців і військових, а також біженців і просто  нужденних.

Такі вчинки  є проявом саме християнської любові до хворих. Це саме та справа, по якій нас пізнає Христос, як Своїх дітей.