Голова єпархіального відділу у по справах сім'ї і молоді взяв участь у виїзному семінарі Місії Синодального відділуГолова відділу у по справах сім'ї і молоді ієрей Іоанн Омельчук, взяв участь у виїзному семінарі Місії Синодального відділу у справах сімї УПЦ в Білій Церкві. "Сільська парафія не вирок" або "Робота з родиною в рамках сільської парафії".

В даній тематиці отець Іоанн розповів про досвід передових єпархій по роботі з сім'ями. Розповів як на своєму приході в селі Пасічна Баришівського благочиння, йому вдалось створити недільну школу, моліджку, молодіжний хор та ряд заходів до яких були залучні люди різних вікових категорій. Підсумовуючи свій виступ священик зауважив, що на власному досвіді переконався в тому, що сільська парафія не вирок. Головною рушійною силою розвитку як міської так і сільської парафії є бажання священика кожного наступного дня ставати кращим та ефективнішим ніж напередодні.