БЕРЕЗАНЬ. Відбувся молебень перед початком нового навчального року на катехізаторських курсах4 вересня в Благовіщенському храмі м. Березань відбувся молебень перед початком нового навчального року на катехізаторських курсах, який звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Звертаючись до всіх присутніх, отець Назарій побажав Божої допомоги в навчанні і підкреслив важливість таких курсів, адже в наш час особливо значущим є не лише віра, а й вміння про неї розповісти та орієнтуватися в головних її поняттях.

Сьогодення вимагає від нас мудрого та нового підходу, адже зараз ЗМІ користуються більшою довірою, ніж Слово Боже… Дуже важко розібратися у цьому всьому простій пересічній людині, тому треба вдосконалюватися, бо з дня в день суспільство дає нам нові запити.

Дуже радісно, що в наші нелегкі часи є люди, які не просто ходять в храм, а й прагнуть збагатити свої знання, щоб стати тією «сіллю землі», про яку говорив Спаситель.