Волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва передали ветеранам продукти харчування11 травня волонтери відділу соціального служіння та благодійництва Бориспільської єпархії на чолі з протоієреєм Георгієм Носачем, по благословенню митрополита Бориспільського та Броварського Антонія зібрали привітання від прихожан приходів Першого Бориспільського благочиння і передали подарунки (набори продуктів) для ветеранів Великої Вітчизняної війни та захисників нашої Вітчизни, що проживають в місті Борисполі.

Частину продуктыв було передано до відділення соціальної допомоги вдома при Бориспільському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Працівники центру добре знайомі з отцем Георгієм і плідно співпрацюють з ним. Привітні і чуйні люди, з відкритим серцем радо прийняли привітання і вручили їх своїм підопічним – ветеранам війни та праці, одиноким пенсіонерам, інвалідам.

Силами прихожан Петро-Павлівського храму м. Бориспіль, подарунок (продуктовий набір) і щиру вдячність від усіх українців отримав кожен ветеран та інвалід не тільки другої світової війни, а й всі, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини і проживає зараз в районі Соцмістечка (30 подарунків). Паски, солодощі, продукти харчування - порадували людей, але більше дякували люди за увагу і память, щирі усмішки, підтримку і любов, з якими їх вітали наші волонтери.

March 2024