Бесіда з митрополитом Варсонофієм про Торжество Православ’я — у Вселенській Церкві та Вінницькій єпархіїКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск за участю Митрополита Вінницького і Барського Варсонофія.

Митрополитом Вінницьким і Барським владика Варсонофій став у непростий час — йому випало очолити єпархію, яку її архіпастир залишив, ухилившись у розкол. З вуст ієрарха слова про стояння у вірі та дотримання чистоти православної традиції звучать особливо переконливо.