Протоієрей Олександр Клименко провів зустріч із православною молоддю Вінничини

Протоієрей Олександр Клименко провів зустріч із православною молоддю Вінничини16-го квітня 2019 року в актовій залі Хрестовоздвиженського храму міста Вінниці відбулася зустріч клірика Бориспільської єпархії, переможця телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрея Олександра Клименка із молоддю Вінничини.

Після знайомства з аудиторією отець Олександр прочитав коротеньку лекцію на тему: "Молодь в Православній церкві, як молода людина може бути корисною в церкві", під час якої закликав молодих людей до "активної проповіді у Інтернеті" після чого продовжив зустріч у формі "Відповіді на запитання".

Учасники зустрічі, характеризуючи подію і священика, пишуть, що в особистості отця Олександра їм "сподобалась стриманість, зваженість і відкритість..."  Ярослав Витер у фейсбуці пише: "На кожне питання присутні отримали розгорнуту відповідь. Такого роду зустрічі надихають до ще більшого духовного розвитку." Людмила Півторак: "Вчора після зустріччі в Хрестовоздвиженськму храмі йшла додому, йшов сильний дощ, холодно а на душі таке відчуття легкості, спокою, тепла, яке не відчувала вже давно..."

Із теплом, згадуючи проведену зустріч, отець Олександр прокоментував: "Купа записок на столі - не "за здоров'я" чи "за упокій". Вчорашнього вечора просто було багато запитань... Чесно кажучи, самому навіть сподобалося."