У селищі Калита пройшов благодійний фестиваль (+відео)

У селищі Калита пройшов благодійний фестиваль (+відео)14 вересня в день церковного новоліття, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, Відділ у справах сім’ї та молоді Бориспільської єпархії провів у селищі Калита Броварського району благодійний фестиваль духовної творчості та культури "Новоліття".

У святковому концерті, взяли участь творчі і професійні колективи смт Калити, православна молодь Бориспільської єпархії із смт.Баришівки, села Зазим'я, Заворичів, Рудні та міста Києва, переможець міжнародного Свято-Георгіївського фестивалю 2014-15 років Дарина Коломийська. Головним гостем вечора став пререможець 7-го сезону ток-шоу "Голос країни" протоієрей Олександр Клименко.

З привітальним словом під час концерту виступили - благочинний Першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, голова Калитянської об'єднаної територіальної громади О.В. Христинченко, голова всеукраїнської спілки інвалідів, постраждалих від мін та учасників АТО К.В.Антощук, капелан Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України  протоієрей Вячеслав Яковенко.

Ведучим концерту був настоятель храму святителя Миколая Чудотворця смт Калита, що відроджується, ієрей Максим Молотков.

Благодійний захід зібрав близько тисячі глядачів, серед яких було багато молоді, дітей, військові, учасники АТО, священики. Наприкінці ведучий запросив усіх до польової кухні.

Протягом концерту працював благодійний ярмарок, на якому була представлена випічка, зроблена руками учнів недільних шкіл. Усі виручені і зібрані кошти організатори передали керівнику об'єднання волонтерських рухів "Архангел" Литвиненко Надії Григорівні на реабілітацію постраждалих воїнів у зоні АТО.

March 2024