У Києві пройшов Національний молитовний сніданок

У Києві пройшов Національний молитовний сніданок1 червня в день Захисту дітей у Київському центрі "Український дім" відбувся Шостий національний молитовний сніданок. Захід зібрав представників різних конфесій, урядовців, депутатів, посли, громадські діячі та діти.

На запрошення організаторів у заході взяли участь представники Української Православної Церкви: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, Голова Синодального відділу із взаємодії із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України і керівник інформаційно-просвітницького відділу Бориспільської єпархії протоієрей Анатолій Слинько.

Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великій Британії та багатьох інших країнах світу. Такі заходи слугують місцем єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломатів та бізнесменів з усього світу.

Організований вперше Президентом США Дуайтом Д. Ейзенхауром (у 1953 році) Національний молитовний сніданок сьогодні об’єднує людей різних національностей, релігій та політичних орієнтацій. Українські парламентарі вже кілька років поспіль проводять Національні молитовні сніданки в Україні.

March 2024