РЕВНЕ. Співробітники єпархіального відділу соціального служіння та благодійності відвідали будинок престарілих20 квітня голова відділу соціального служіння та благодійності Бориспільськоі єпархіі протоієрей Георгій Носач разом із волонтерами та співробітниками відділу відвідали будинку престарілих, що розташований в селі Ревне і передали для його потреб продукти харчування (цукор, борошно, олію, крупи, макаронні вироби, солодощі), що були зібрані прихожанами церкви Петра і Павла міста Борисполя.

Духовну опіку над літніми людьми та інвалідами, які проживають в цьому будинку здійснює протоієрей отець  Доримедонт  Іримеску настоятель храму Казанської ікони  Божоі Матері в селі Ревне. Отець Доримедонт зустрів і провів гостей до працівників будинку престарілих. З ними з літніми людьми співробітники відділу провели теплу розмову про життя і потреби насельників, про їх матеріальні і духовні потреби. Загалом цей заклад справив позитивне враження на відвідувачів - чиста, прибрана територія, скрізь розбиті клумби з квітами, привітний і дружній персонал. Люди подякували за увагу та допомогу, яка так необхідна усім, особливо літнім та одиноким людям.

March 2024