До початку навчального року випущено з друку настінну православну абетку

До початку навчального року випущено з друку настінну православну абеткуМиколаївська парафія села Рожівка першого Броварського благочиння під керівництвом настоятеля храму священика Олега Савенка випустила з друку настінну Православну абетку.

Абетка являє собою настінну таблицю, в основу якої закладено український та російський алфавіти. Тут кожній літері відповідає слово та зображення православної тематики. У свою чергу для кожного слова прописаний переклад на церковно-слов'янську мову. Таким чином дитина матиме змогу не тільки вивчити літери, але й ознайомитися з церковно-слов'янськими словами. Виготовлена Православна абетка яскравими фарбами на картоні.

Абетка стане добрим подарунком для школярів на свято знань.

До початку навчального року випущено з друку настінну православну абетку