БЕРЕЗАНЬ. Розпочато видавництво газети Березанського благочиння

БЕРЕЗАНЬ. Розпочато видавництво газети Березанського благочинняЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, керуючого справами УПЦ, розпочато видавництво газети Березанського благочиння Бориспільської єпархії "Березанський церковний вісник".

Газета має формат А3, чотири друковані сторінки. У газеті будуть висвітлюватися основні загальноцерконі, єпархіальні новини, а також життя парафій благочиння. Окрім цього будуть друкуватися статті агіологічного, історичного, морально-повчального характеру та даватимуться вичерпні відповід на актуальні питання сьогодення. Періодичність видання - 1 раз на місяць. На парафіях Березанського благочиння дана газета буде розповсюджуватися безкоштовно.