Єпархіальний відділ благодійництва зібрав близько 1,5 тонни допомоги бійцям і мирним жителям із зони АТО22 квітня 2015 року голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності відвідав з пасхальним вітанням та подарунками Центр для осіб постраждалих під час воєнних дій на сході України, який розміщується у селі Рогозів Бориспільського району. Вимушеним переселенцям передано зібрані Першим та Другим Бориспільськими  благочиннями та монастирем "Живоносне Джерело": крашанки, паски та інші продукти харчування.

Також в цей день отець Георгій відвіз продукти до центру збору благодійної допомоги у м. Переяслав-Хмельницький в якому, стараннями отця Геннадія Невмитого та волонтерів ГО "Спільна справа", проводиться збір благодійної допомоги постраждалим мирним жителям та солдатам ЗСУ. Цього разу парафіями Першого та Другого благочиння Бориспільської єпархії було зібрано близько 1500 кг допомоги.