Голова єпархіального відділу «Церква і культура» протоієрей Олександр Клименко взяв участь у круглому столі Київщини «Об`єднаймось заради життя»

Голова єпархіального відділу  «Церква і культура» протоієрей Олександр Клименко взяв участь у круглому столі Київщини «Об`єднаймось заради життя»16 жовтня 2014 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу  щодо об`єднання зусиль громадськості та органів влади для вирішення актуальних питань населення Київщини «Об`єднаймось заради життя».

З благословення керуючого Бориспільською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Антонія в засіданні взяв участь голова єпархіального відділу «Церква і культура» прот. Олександр Клименко.  Обговорювалися питання щодо відродження духовності, моральних цінностей українського народу та досягнення міжконфесійного миру на Київщині.

На заході були присутні заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Вікторович Христюк, представники релігійних громад Київщини, інститутів громадянського суспільства Київської області та консультативно-дорадчих органів, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Під час зустрічі були досягнуті домовленості щодо подальшого продовження роботи засідань, визначені основні напрямки роботи та заплановано дату наступної зустрічі.