БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!

БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!В чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело»  м. Бориспіль Бориспільської єпархії УПЦ в черговий раз, за допомогою прихожан, здійснюється фінансова, речова та продуктова допомога всім постраждалим переселенцям зі сходу України.

Всім бажаючим долучитися до благодійної допомоги звертатися до намісника монастиря архім. Спиридона та благочинного ієром. Серафима безпосередньо або за тел. 097-643-81-70, 098-551-08-66.

БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!БОРИСПІЛЬ. Допоможемо біженцям зі Сходу України!