1-ше ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Парафія свв. Бориса і Гліба м. Вишгород влаштувала для інвалідів свято Різдва Христового8 січня після закінчення святкової Божественної Літургії отець благочинний прот. Димитрій Денисенко звернувся до хору храму з проханням продовжити Різдвяні святки та відвідати і поздоровити людей, які знаходяться в реабілітаційному цнтрі інвалідів с. Лютіж, Вишгородського району, Київської області.

Це вже стало доброю традицією в Вишгородському благочинні на Різдвяні Святки обовязково вітати недужих. Виступ був спеціально організований для інвалідів, які за станом здоровя не могли прийняти участь у святкових різдвяних заходах. Усе заради того, аби подарувати свято тим, хто цього потребує, щоб люди могли бути ближчими до Бога в ці святкові дні, та нагадати, що їх не забули, а також зробити добру справу бо наші добрі справи, які ми намагаємось робити свідчать про нашу віру.

Розпочалося свято промовою о.Миколая, який привітав усіх зі святом, підкреслив важливість такого свята у житті кожного православного християнина, та благословив початок дійства. Молоді хористи прославляли народження Господа нашого в колядках. Складалося враження, що вони вкладали в цей спів свою душу, настільки це було щиро та вражаюче.

Насамкінець свящ. Миколай подякував всім присутнім в залі, дітям та хористам за участь у цьому святковому дійстві та побажав усім в доброму здоров’ї дочекатися слідуючого року і так само торжественно прославляти Новонародженого Месію. Христос Народився! Славімо Його!