Представники Бориспільської єпархії взяли учать в роботі тренінгу по сімейному вихованню

Представники Бориспільської єпархії взяли учать в роботі тренінгу по сімейному вихованнюСьогодні всі ми стаємо свідками докорінних змін в суспільстві. Сім'я, як його основа взагалі, на наших очах потерпає жорстких  випробувань: станом на сьогодні на телебаченні та радіо набагато частіше піднімаються питання сексменшин, аніж багатодітних сімей; медіапростір перенасичений покликом "Бери від життя все!", що спонукає молодь до безвідповідальної та егоїстичної поведінки; країна не має жодного періодичного видання, яке б займалося піаром сімейного устрою. Все це обумовлює різкий зріст статистики розлучень та абортів, відмов від подружнього життя та перебування в громадянському шлюбі, глибоке непорозуміння сакрального призначення сім'ї та, як підсумок, поява проявів насилля в подружньому житті.

Саме з метою  обговорення цих питань та шляхів їх вирішення було проведено триденний тренінг з проблем сім'ї. Вкотре свої гостинні обійми розкрило навчально-учбове училище ім. Іоанна Дамаскіна при Голосіївській обітелі м. Києва, на базі якого було проведено тренінг. У навчанні взяли участь представники Синодальних відділів у справах сім'ї та молоді, керівник відділу у справах сім'ї та молоді Бориспільської єпархії прот. Олександр Журавльов, представники чернігівської православної  молодіжної   організації "Летящий ангел".

Ведучий тренінгу -  кандидат філософських наук, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин, президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" - Адріан Буковинський презентував слухачам "Учбово-методичний посібник для фахівців, які втілюють програми з підготовки до подружнього життя". Особливістю цього методичного видання є упорядкування учбового матеріалу на базі християнського віровчення.

Під час триденного спілкування учасники заходу обговорювали необхідність створення в колі православних  парафій  та організацій учбових центрів з підготовки молоді до подружнього життя; організацію  сімейних, мама- та папаклубів, які б сприяли психологічній та методологічній фаховій допомозі при вирішенні наболілих сімейних непорозумінь, адже багато сімей розпадаються саме від невміння спільного спілкування та взаємопорозуміння.

September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини