До кафедрального собору в Борисполі завітала православна молодь із Запоріжської єпархії11 жовтня 2019 року, до Свято-Покровського кафедрального собору м. Бориспіль завітала православна молодь із Запоріжської єпархії. Молодь та діти не просто є учнями недільних шкіл та активними діячами православного руху, але й ще і професійні спортсмени.

Гості приїхали на всеукраїнський турнір з гирьового спорту і що саме найприємніше здобули призові місця. Після важкого дня змагань молодь вирішила підкрпити свої духовні і фізичні сили.

Зустріли молодь керівники молодіжного та сімейного відділу єпархії протоієрей Іоанн Омельчук та священик Максим Мoлотков на території храму. Після духовної бесіди настоятель кафедрального собору протоієрей Олександр Бондар разом з кліриком священиком Сергієм Розманом провели екскурсію по храму та розповіли цікаві особливості храму.

На кінець вечору духовенству та молодь зробили спільне фото та обмінялись контактами. Варто зазначити що супроводжували дітей тренери, священик та заслужений майстер спорту Черепаха Волкова Любов Олександрівна.