Молодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFEST

Молодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодь Бориспільської єпархії взяла участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFEST, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія проходить другий рік поспіль на базі ДСНС України в Конча-Заспі Київської області. Організатором є керівник Синодального молодіжного відділу УПЦ архієпископ Обухівський Іона (Черепанов). 

Загалом ORTHOFEST відвідало 400 осіб. Вони провели п’ять незабутніх вечорів з концертами під відкритим небом, безліччю нових знайомств, участю у майстер-класах, квестах та інтерактивних іграх. Від Бориспільської єпархії разом із керівником молодіжного відділу отцем Максимом Молотковим на фестиваль приїхало 40 учасників. 

Свято відкрив архієпископ Обухівський Іона святковим молебнем. Одним з головних гостей міроприємства став предстоятель Української Православної Церкви митрополит Онуфрій. Він звернувся до присутніх з привітальним словом, преподавши їм своє архіпастирське благословення. 

Протягом п’яти днів учасники фестивалю жили в наметах, мали змогу послухати як духовних лекторів з різних єпархій України, так і видатних професорів та психологів України та Білорусі. Кожен день розпочинався і закінчувався молитвою. Також під час фестивалю відбулась одна нічна божественна літургія, на якій причастилося понад 200 учасників. 

Кожен вечір був незабутній, адже до дітей приїжджали улюблені естрадні зірки та виконавці пісень. 

По закінченню фестивалю вся молодь поїхала до Володимирської гірки, де долучилась до Всеукраїнської хресної ходи, очоленої предстоятелем УПЦ митрополитом Онуфрієм. 

 Молодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFEST

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Останні новини