Єпархіальний відділ соціального служіння та благодійництва передав продукти переселенцям та нужденнимШвидко плине час, ось вже позаду довгожданний Світлий Великдень, вже відсвяткували і день Жінок Мироносиць, йдемо до Трійці, час плине, змінюється розквітає природа, та наше милосердія і увага до ближнього не підлягає зміні часу.

8 травня 2019 року до Бориспільського храму святих апостолів Петра і Павла, де настоятелем є керівник єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва, протоієрей Георгій Носач, приїхали часті гості з села Рогозів. Це  переселенці, які під тиском обставин змушені були покинути свої оселі і приживатися на новому місці. Вони приіхали зустрітися і поспілкуватися з отцем Георгієм, отримати благословення і поїхали, як завжди,  не з пустими руками. Для усіх переселенців села були передані Великодні паски, цукерки, консерви, рис, олія, печиво, борошно, гречку та інші крупи. Навантажена машина привезла подарунки в гуртожиток для переселенців. Ця група населення вже декілька років знаходиться під патронатом соціального відділу. Отець Георгій своєю увагою і небайдужістю налагодив щирі дружні стосунки з людьми, яких доля закинула в наші краї і яким не солодко прийшлося покинути свої обжиті місця і приживатися на новому місці.

Крім того, в ці ж святкові дні молоді активісти-волонтери відділу та О. Конопацька організували адресну доставку 16 пакетів з продуктами нужденним сім‘ям і ветеранам війни.

10 травня соціальний відділ зустрівся зі своїми  партнерами - працівниками територіального центру зайнятості щоб передати їм зібрані від прихожан пожертвування для допомоги тим, хто реально цього потребує - багатодітним сім‘ям, інвалідам, ветеранам тощо.

Це паски, цукерки, печиво, хлібобулочні вироби, олія, борошно, крупи, рулети, солодощі.

Добросовісні працівники закладу передадуть всі ці пожертвування за призначенням. І не має значення - віруючі ці люди чи ні, ходять вони до церкви, чи не ходять - православні люди готові поділитися  своєю  пасхальною радістю з усім світом, бо сонце світить усім - праведникам і грішникам, і Христос Воскрес заради нас усіх!

July 2019