У клубі села Пасічна відбувся вечір колядок (відео)

У клубі села Пасічна відбувся вечір колядок (відео)8 січня у місцевому клубі с. Пасічна Баришівського району відбувся вечір колядок. Організаторами свята став настоятель місевого храму та голова сімейного відділу протоієрей Іван Омельчук, а також парафіяни храму та молодь села. До участі у вечорі колядок долучились церковні хори із сусідніх сіл: Дернівка, Перемога, а також молодіжний церквоний хор із м. Київ. Діти із школи с. Перемога подарували гарний настрій для глядачів, а хор з смт. Баришівка "Родина" виконав народні і добре всім відомі колядки.

July 2019