Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у творчому конкурсі в Київському військовому ліцеї ім.І.Богуна

Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у творчому конкурсі в Київському військовому ліцеї ім.І.Богуна9 лютого в  Київському військовому ліцеї ім.І.Богуна для ліцеїстів і майбутніх військових відбувся творчий конкурс "Герої нашого часу". На свято був запрошений керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії ієрей Максим Молотков, настоятель другого храму в смт Калита.

В конкурсній програмі звучали патріотичні вірші та пісні. Учасниками стали студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецв, учні 113 школи м.Києва Дарницького району, вихованці Театру естрадної пісні "Перлинки", вихованці театральної студії "Олімп" та діти з смт.Калита, що приїхали на свято зі своїм духовним наставником та батьками.

На творчий вечір з м.Олександрія приїхала мама загиблого Героя АТО Козенка Олександра, Віра Миколаївна. Хлопець захищав Україну та  загинув 14 вересня 2014 року.

Творчий вечір був організований за підтримки Благодійного фонду "Майбутнє нащадків", співака Романа Ващука, а також  співачки та композитора Наталі Гінкул. Конкурсанти були нагороджені дипломами та грамотами в різних номінаціях. Сюрпризом для всіх глядачів була поява на сцені собаки-волонтера Ніки разом зі своєю господаркою. Собака потішила присутніх вальсом. Чотироногий волонтер допомагає пораненим військовим в реабілітації. Під час дивного танцю співала Дарина Коломицька - лауреат двох Свято-Георгієвських міжнародних пісенних фестивалів та волонтер з позивним Білий Янгол.

Останні новини